Jesteś tutaj: Nasza Oferta Oddaj auto na złom w Poznaniu

Oddaj auto na złom w Poznaniu

Oddaj auto na złom w Poznaniu

Utylizacja samochodu niekoniecznie jest skomplikowana. To może być bardzo korzystne. Stacja Demontażu zapewnia wszystkim swoim klientom usługę skupu złomu za gotówkę. Wszystkie operacje są legalne, a nasz skup przyjmuje również poważnie uszkodzone i niekompletne pojazdy po wypadkach. Zapewniamy transport do naszej stacji demontażu samochodów.

Pozbądź się nieuzywanego samochodu w Poznaniu

Nasz skup sprawiaj, że utylizacja jest prosta, szybka i wygodna dla klientów. Możesz dać nam znać, czy chcesz dostarczyć do nas samochód, poprzez specjalny formularz online, w którym możesz dołączyć zdjęcie lub dokumenty do pojazdu. Jeśli się powiedzie, proces dostawy samochodu będzie tylko formalnością. Pieniądze za cały pojazd zostaną przelane natychmiast w dniu odbioru pojazdu, a niezbędne dokumenty do anulowania ubezpieczenia OC i odstąpienia zostaną dostarczone pocztą w ciągu 3 dni roboczych.

Dokumenty te wskażą termin dostarczenia samochodu do stacji demontażu. Możesz również umówić się na wizytę z naszym personelem w dogodnym terminie, aby odebrać samochód na terenie Poznania i okolic. Przyjmujemy pojazdy pełne i uszkodzone różnego stopnia, w tym całkowicie uszkodzone i niekompletne. Stacja demontażu wymaga jedynie pełnej dokumentacji pojazdu oraz czytelnego numeru VIN. Złomowany pojazd może również "zwrócić" Ci część składek opłaconych na ubezpieczenie samochodu i OC. Gdy samochód został dostarczony do nas, okres ubezpieczenia nie upłynął. Zgodnie z naszymi dokumentami wystarczy zgłosić agentowi ubezpieczeniowemu i wypełnić wniosek o odszkodowanie za niewykorzystaną polisę ubezpieczeniową, po czym można dopełnić wszelkich procedur związanych ze zwrotem środków za niewykorzystany okres ubezpieczenia.

Złomowanie aut Poznań przez profesjonalistów

Wszystkie pojazdy są dostępne po atrakcyjnych cenach. Oferujemy również złomowanie samochodów. Skupujemy samochody w każdym stanie: zabrudzone, używane, uszkodzone, powypadkowe, zniszczone. Skupujemy zarówno samochody nowe, jak i używane. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, ale jesteśmy obecni również w całej Wielkopolsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas możesz złomować samochody.

Należy usunąć pojazdy, które zostały uszkodzone, zaniedbane, zalane lub spalone. W takich sytuacjach oferujemy bezpłatny odbiór złomu. Polskie prawo wymaga, aby pojazdy wycofane z eksploatacji zostały sprzedane. Legalne wyrejestrowanie pojazdu w Wydziale Komunikacji jest możliwe tylko wtedy, gdy został on przekazany do stacji demontażu. Czasami konieczne jest złomowanie samochodów.

Złomowanie samochodów - złom Poznań

Właściciele starych samochodów, które są przechowywane w garażu, pod oknem lub od jakiegoś czasu nieużywane, mogą pozbyć się samochodu w naszym skupie. Możemy Ci pomóc, jeśli Twój samochód jest uszkodzony lub nie nadaje się do użytku. Chętnie zajmiemy się złomowaniem samochodu, abyś nie musiał płacić więcej za swój pojazd.

Złom Poznań przyjmie wszystkie pojazdy. Każdy egzemplarz jest wyceniany indywidualnie, więc możesz być pewien, że nie tylko pozbędziesz się gratów z garażu, ale także zyskasz dodatkowe pieniądze. Możesz mieć pewność, że Twój pojazd zostanie zutylizowany w sposób czysty i bezpieczny. Złomowanie samochodów Poznań odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami. Wszystkie wymagane prawem certyfikaty i świadectwa są dostępne, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Po zdemontowaniu pojazdów wszystkie pozostawione części są przewożone do innego miejsca w celu dalszego wykorzystania lub przetworzenia.

Czy warto złomować samochód?

Wraz ze wzrostem liczby złomowanych samochodów osobowych, wiele osób chce kupować uszkodzone samochody i używane samochody dostawcze do swojej działalności.